Областен кръг на олимпиадата по география и икономика

Съгласно Заповед № РД 09-2149/ 27.08.2019 година на министъра на образованието,

 областният кръг на олимпиадата по география и икономика се проведе в Средно училище "Отец Паисий" град Габрово 

на 22.02.2020 година /събота/ от 14:00 часа


П Р О Т О К О Л 
за резултатите от  областния кръг на олимпиадата  
по география и икономика, проведен на 22.02.2020 година 
в  област Габрово, първа състезателна група (учебно съдържание 5. клас)
ОбластНаселено мястоОбщинаУчилище УченикКласОбщ брой точки
1ГабровоГабровоГабровоСУ "Отец Паисий"Анджелина  Атанасова5147
2ГабровоГабровоГабровоОУ "Неофит Рилски"Божидар  Кържин5150
3ГабровоГабровоГабровоОУ "Неофит Рилски"Юлиян  Петров5184
4ГабровоГабровоГабровоОУ "Неофит Рилски"Даниел  Ганчев5150
5ГабровоГабровоГабровоОУ "Неофит Рилски"Валерия  Гърневска5141
6ГабровоГабровоГабровоОУ "Св.Св. Кирил и Методий"Християн  Георгиев5149
7ГабровоГабровоГабровоОУ "Св.Св. Кирил и Методий"Кремена  Радева582
8ГабровоСевлиевоСевлиевоОУ "Стефан Пешев"Лилия  Криндова5171
9ГабровоСевлиевоСевлиевоОУ "Стефан Пешев"Илиян  Якимов5155
10ГабровоСевлиевоСевлиевоСУ "Васил Левски"Ирен  Мичева5130
11ГабровоСевлиевоСевлиевоСУ "Васил Левски"Айда  Гонги5100



==========================================================================================================================================================================================================================


П Р О Т О К О Л 
за резултатите от  областния кръг на олимпиадата  
по география и икономика, проведен на 22.02.2020 година 
в  област Габрово, втора състезателна група (учебно съдържание 6. клас)
ОбластНаселено мястоОбщинаУчилищеУченикКласОбщ брой точки
1ГабровоГабровоГабровоОУ "Ран Босилек"Елица  Атанасова6124
2ГабровоГабровоГабровоОУ "Ран Босилек"Мария  Кръстинкова6123
3ГабровоГабровоГабровоСУ "Райчо Каролев"Виктор  Лалев6157
4ГабровоГабровоГабровоОУ "Ран Босилек"Даниел  Василев6104
5ГабровоГабровоГабровоСУ "Райчо Каролев"Габриела  Кирева691
6ГабровоГабровоГабровоОУ "Неофит Рилски"Адриана  Кънева677
7ГабровоГабровоГабровоОУ "Неофит Рилски"Савина  Тинчева685
8ГабровоГабровоГабровоОУ "Св.Св. Кирил и Методий"Виктория  Цанева6129
9ГабровоГабровоГабровоОУ "Св.Св. Кирил и Методий"Виктория  Димова6132
10ГабровоГабровоГабровоОУ "Св.Св. Кирил и Методий"Боряна Тодорова6140
11ГабровоСевлиевоСевлиевоОУ "Стефан Пешев"Кристиян  Десев6154



След приключване на работата на Националната комисия, ще бъдат публикувани резултатите и на останалите възрастови групи!!!
Comments